Гепатолигаментарный комплекс – классические и современные морфоклинические аспекты

Пропонована робота є багатогранним, комплексним дослідженням морфології поза- та внутрішньоорганного нервово‑судинного апарату гепатолігаментарного комплексу (ГЛК), що включає окремі структури (печінка, її зв'язи і нервово‑судинно-біліарні елементи), об'єднані в єдину морфофункціональну си...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2013
Автори: Катеренюк, И.М., Лупашку, Ф.И.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2013
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/74417
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Гепатолигаментарный комплекс – классические и современные морфоклинические аспекты / И.М. Катеренюк, Ф.И. Лупашку // Таврический медико-биологический вестник. — 2013. — Т. 16, № 1, ч. 1 (61). — С. 96-103. — Бібліогр.: 42 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Пропонована робота є багатогранним, комплексним дослідженням морфології поза- та внутрішньоорганного нервово‑судинного апарату гепатолігаментарного комплексу (ГЛК), що включає окремі структури (печінка, її зв'язи і нервово‑судинно-біліарні елементи), об'єднані в єдину морфофункціональну систему в плані виконання загальних функцій. Використовуючи ряд адекватних морфологічних методів дослідження, встановлені специфіка організації, морфофункціональні особливості і закономірності розподілу поза- і внутрішньоорганних судин і нервів печінки і її зв'язок, що дозволило отримати комплексну картину судинно-нервового апарату ГЛК. Проведене комплексне дослідження дозволило нам зробити ряд важливих висновків щодо морфології нервово‑судинного апарату ГЛК, морфофункціональної організації його вегетативної нервової системи, а також поглибити і розширити сучасні уявлення про їх функціональну роль, що має важливе значення для медичної практики.