Компьютерное моделирование гемодинамики в искривленных сосудах

Проведено математичне моделювання течії крові у змінених судинах. Комп’ютерне моделювання було проведено для трьох конфігурацій: 1) слабка ступінь кривизни (вертикальний розмір більше горизонтального), 2) середній ступінь кривизни (вертикальний розмір дорівнює горизонтальному), 3) сильна ступінь к...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2013
Автори: Зенин, О.К., Оверко, В.С., Бескровная, М.В., Брюханов, В.М., Руденко, М.Г.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2013
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/75450
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Компьютерное моделирование гемодинамики в искривленных сосудах / О.К. Зенин, В.С. Оверко, М.В. Бескровная, В.М. Брюханов, М.Г. Руденко // Таврический медико-биологический вестник. — 2013. — Т. 16, № 1, ч. 2 (61). — С. 55-57. — Бібліогр.: 16 назв. — рос.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Проведено математичне моделювання течії крові у змінених судинах. Комп’ютерне моделювання було проведено для трьох конфігурацій: 1) слабка ступінь кривизни (вертикальний розмір більше горизонтального), 2) середній ступінь кривизни (вертикальний розмір дорівнює горизонтальному), 3) сильна ступінь кривизни (горизонтальний розмір більше вертикального). Досліджено вплив типу викривленості на інтенсивність та особливості вторинної та зворотної течії крові в судинах у різні моменти часу кардіального циклу. Також були розраховані втрати тиску на скривленої ділянці та амплітуді пульсацій тиску на початку, в середині та виході зі скривлення.