Численность и питание хохотуньи (Larus cachinnans) на юге Крыма в негнездовой период

Мета роботи - вивчення чисельності та складу кормового раціону мартина жовтоногого на південному березі Криму (ПБК) в період літньо-осінніх кочівель і в зимовий час. Використовувалися обліки на маршрутах і в локальних скупченнях, інтенсивність кочівель визначалася методом рахування особин, що пролет...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2005
Автор: Бескаравайный, М.М.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України 2005
Назва видання:Бранта: Cборник научных трудов Азово-Черноморской орнитологической станции
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/81643
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Численность и питание хохотуньи (Larus cachinnans) на юге Крыма в негнездовой период / М.М. Бескаравайный // Бранта: Сборник научных трудов Азово-Черноморской орнитологической станции. — 2005. — Вип. 8. — С. 44-53. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Мета роботи - вивчення чисельності та складу кормового раціону мартина жовтоногого на південному березі Криму (ПБК) в період літньо-осінніх кочівель і в зимовий час. Використовувалися обліки на маршрутах і в локальних скупченнях, інтенсивність кочівель визначалася методом рахування особин, що пролетіли за певний проміжок часу. Для вивчення складу кормового раціону аналізувалися погадки. Вид є звичайним на морському узбережжі в усі сезони року, де спостерігаються його переміщення уздовж берегової лінії. Середзимова чисельність складає 11.8+2.7 особин на 1 км берегової лінії, і зростає в літньо-осінній період (в середньому, 30.1+5.5 ос./км). Влітку добова кормова активність птахів визначається динамікою рекреаційного навантаження на морський берег. Використовувані біотопи варіюються і включають як природні, так і антропогенні елементи ландшафту.