Теория и практика фабрик программных продуктов

У 1975 р. академік В.М. Глушков запропонував концепцію конвеєрного способу виробництва ПП із готових програм. У статті наведено нові теоретичні результати та аналіз розвитку цієї концепції на прикладі попередніх і діючих фабрик програм. Це дозволило засвідчити появу двох основних понять виробництва...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2011
Автор: Лаврищева, Е.М.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України 2011
Назва видання:Кибернетика и системный анализ
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/84260
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Теория и практика фабрик программных продуктов / Е.М. Лаврищева // Кибернетика и системный анализ. — 2011. — Т. 47, № 6. — С. 145-158. — Бібліогр.: 50 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У 1975 р. академік В.М. Глушков запропонував концепцію конвеєрного способу виробництва ПП із готових програм. У статті наведено нові теоретичні результати та аналіз розвитку цієї концепції на прикладі попередніх і діючих фабрик програм. Це дозволило засвідчити появу двох основних понять виробництва —– інтерфейс, як stub із передачі і трансформації даних програм, та інтегроване середовище складання готових різнорідних програм з деяких МП. Протягом цих років вони постійно удосконалювалися і стали базисом деякої сучасної фабрики програм, включаючи інфраструктуру складання з використанням людських, технологічних та інструментальних ресурсів. У межах системи будуть розроблені нові засоби інтерфейсу різнорідних програм із перетворення стандартних типів даних у ті, що є у багатьох мовах програмування.