Прогнозування розвитку економіки Хмельницької області в середовищі PowerSim у складі ІАСБП

Розглянуто результати системного налаштування програмно-аналітичного інструментарію регіональних моделей розвитку економіки Хмельницької області, для чого здійснювалося прогнозування динаміки основних соціально-економічних показників розвитку області на період з 2012 по 2013 рр. на основі комплексу...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2013
Автори: Кузнєцова, Л.І., Макушенко, Т.М., Степаненко-Липовик, Б.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України 2013
Назва видання:Математичне моделювання в економіці
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/86335
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Прогнозування розвитку економіки Хмельницької області в середовищі PowerSim у складі ІАСБП / Л.І. Кузнєцова, Т.М. Макушенко, Б.В. Степаненко-Липовик // Математичне моделювання в економіці: Зб. наук. пр. — 2013. — Вип. 1. — С. 151-164. — Бібліогр.: 6 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Розглянуто результати системного налаштування програмно-аналітичного інструментарію регіональних моделей розвитку економіки Хмельницької області, для чого здійснювалося прогнозування динаміки основних соціально-економічних показників розвитку області на період з 2012 по 2013 рр. на основі комплексу прогнозних моделей у складі ІАСБП. Запропоновано критерії відбору основних видів економічної діяльності для формування інформаційної бази реального та громадського сектора ІАС і відібрані показники, які виявилися найбільш значущими для процесу моделювання. Отримані результати свідчать, що системне налаштування та параметризація функціональних взаємозв'язків між показниками, що описують модельовані процеси в середовищі PowerSim, виконані, й оцінені прогностичні якості комплексу моделей.