Про порівнянні та непорівнянні міри Хаусдорфа
Розвиток загальних методiв обчислення розмiрностi Хаусдорфа–Безиковича — одна з центральних проблем теорiї фракталiв. Дослiджено тривiальнiсть (нетривiальнiсть) мережевих мiр Хаусдорфа. Знайдено достатнi умови, при виконаннi яких сiмейства локально тонких покриттiв породжують порiвняннi мережевi...
Збережено в:
Дата: | 2014 |
---|---|
Автори: | , |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
2014
|
Назва видання: | Доповіді НАН України |
Теми: | |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/88139 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Про порівнянні та непорівнянні міри Хаусдорфа / М.В. Лебiдь, Г.М. Торбiн // Доповiдi Нацiональної академiї наук України. — 2014. — № 8. — С. 35-40. — Бібліогр.: 14 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineРезюме: | Розвиток загальних методiв обчислення розмiрностi Хаусдорфа–Безиковича — одна з
центральних проблем теорiї фракталiв. Дослiджено тривiальнiсть (нетривiальнiсть)
мережевих мiр Хаусдорфа. Знайдено достатнi умови, при виконаннi яких сiмейства
локально тонких покриттiв породжують порiвняннi мережевi мiри Хаусдорфа H^α(·,Φ).
Також знайдено загальнi достатнi умови довiрчостi для обчислення розмiрностi Хаусдорфа–Безиковича локально тонких систем покриттiв. Доведено довiрчiсть сiмейства
цилiндричних вiдрiзкiв факторiальної системи числення. Показано, що клас довiрчих
покриттiв суттєво ширший за клас покриттiв, якi породжують порiвняннi мережевi
мiри Хаусдорфа. |
---|