Метод оцінювання економічного стану залізорудних підприємств

Наведено результати досліджень оцінювання економічного стану вітчизняних залізорудних підприємств. Проаналізовано фактори, що впливають на ефективність оцінювання економічного стану підприємства: правові, організаційні, інформаційно-освітні, методологічні та економічні засади. Запропонована обґру...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2013
Автор: Максимова, А.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2013
Назва видання:Культура народов Причерноморья
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/92595
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Метод оцінювання економічного стану залізорудних підприємств / А.В. Максимова // Культура народов Причерноморья. — 2013. — № 263. — С. 36-41. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Наведено результати досліджень оцінювання економічного стану вітчизняних залізорудних підприємств. Проаналізовано фактори, що впливають на ефективність оцінювання економічного стану підприємства: правові, організаційні, інформаційно-освітні, методологічні та економічні засади. Запропонована обґрунтована методика оцінювання економічного стану підприємства, яка передбачає: формування бази факторної системи чинників впливу на економічний стан; розрахунок інтегрального показника для оцінювання економічного стану. Отриманий інтегральний показник дозволить оцінити економічний стан залізорудних підприємств з визначенням стану стадії життєвого циклу і прогнозувати очікуваний рівень на наступний період; забезпечити швидкість і наочність отримання оцінки зміни економічного стану підприємства за рахунок відсутності додаткових розрахунків при підготовці початкової інформації; дослідити залежності зміни вибраних чинників. Можливості отриманого інтегрального показника не обмежуються визначенням його рівня на певний момент часу, визначенням стадії розвитку і складанням прогнозу на наступний період. За його допомогою можливо ефективно планувати діяльність підприємства, а змінюючи показники факторної системи, заздалегідь оцінювати, як вони вплинуть на діяльність підприємства.