Становлення та розвиток оцінного картографування природних ресурсів в Україні

Розкрито процеси становлення та розвитку оцінного картографування в Україні як перспективного напряму тематичного картографування. Проаналізовано основні здобутки української ресурснооцінної картографічної теорії та практики. Вказано, що оцінне картографування природних ресурсів перебуває на стадії...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Центр менеджменту та маркетингу в галузі наук про Землю ІГН НАН України
Дата:2011
Автори: Руденко, С.В., Руденко, В.П.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Центр менеджменту та маркетингу в галузі наук про Землю ІГН НАН України 2011
Назва видання:Геоінформатика
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/95786
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Становлення та розвиток оцінного картографування природних ресурсів в Україні / С.В. Руденко, В.П. Руденко // Геоінформатика. — 2011. — № 1. — С. 62-65. — Бібліогр.: 12 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Розкрито процеси становлення та розвитку оцінного картографування в Україні як перспективного напряму тематичного картографування. Проаналізовано основні здобутки української ресурснооцінної картографічної теорії та практики. Вказано, що оцінне картографування природних ресурсів перебуває на стадії прискореного розвитку. Його найхарактернішою особливістю є наголос на побудові картмоделей покомпонентних оцінок природних ресурсів, а одне з першочергових завдань полягає у картографічній візуалізації кількісних і насамперед вартісних оцінок природно-ресурсного потенціалу природних регіонів України.