Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях

В цьому числі журналу ми продовжуємо публікацію уривків з книги професора університету Цінціннаті (США) Джорджа Ф. Бішопа „Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях громадської думки”. (Вступ до цієї праці надруковано в № 1 нашого журналу за 2007 рік). Нижче подається пер...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України
Дата:2007
Автор: Бішоп, Дж.Ф.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України 2007
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/9693
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях / Д.Ф. Бішоп // Політичний менеджмент — 2007. — № 5. — С. 3-12. — укp.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-9693
record_format dspace
spelling irk-123456789-96932013-02-13T02:22:06Z Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях Бішоп, Дж.Ф. Проблеми методології В цьому числі журналу ми продовжуємо публікацію уривків з книги професора університету Цінціннаті (США) Джорджа Ф. Бішопа „Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях громадської думки”. (Вступ до цієї праці надруковано в № 1 нашого журналу за 2007 рік). Нижче подається перший розділ книги, що має провокаційну назву „Оманливість громадської думки”, присвячений аналізові теоретичних і методологічних проблем дослідження громадської думки, які, з точки зору автора, ставлять під сумнів сам факт її існування у тому вигляді, як її подають сучасні дослідження та ЗМІ. Чи існує громадська думка як окремий феномен поза її дослідженнями? Чи є громадська думка статистичною сумою індивідуальних думок індивідів? Чи громадян насправді турбують проблеми, про які їх запитують полстери? Чи є в респондентів власні думки стосовно більшості цих проблем? Чи правильно формулюються запитання? Чи однаково респонденти інтерпретують їх? Чи означає запитання для респондентів те ж саме, що й для дослідників? Це лише частина проблем, над якими роздумує в цьому розділі Дж. Ф. Бішоп. Переклад з англійської здійснив кандидат психологічних наук Дмитро Позняк. 2007 Article Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях / Д.Ф. Бішоп // Політичний менеджмент — 2007. — № 5. — С. 3-12. — укp. 2078-1873 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/9693 uk Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Проблеми методології
Проблеми методології
spellingShingle Проблеми методології
Проблеми методології
Бішоп, Дж.Ф.
Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях
description В цьому числі журналу ми продовжуємо публікацію уривків з книги професора університету Цінціннаті (США) Джорджа Ф. Бішопа „Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях громадської думки”. (Вступ до цієї праці надруковано в № 1 нашого журналу за 2007 рік). Нижче подається перший розділ книги, що має провокаційну назву „Оманливість громадської думки”, присвячений аналізові теоретичних і методологічних проблем дослідження громадської думки, які, з точки зору автора, ставлять під сумнів сам факт її існування у тому вигляді, як її подають сучасні дослідження та ЗМІ. Чи існує громадська думка як окремий феномен поза її дослідженнями? Чи є громадська думка статистичною сумою індивідуальних думок індивідів? Чи громадян насправді турбують проблеми, про які їх запитують полстери? Чи є в респондентів власні думки стосовно більшості цих проблем? Чи правильно формулюються запитання? Чи однаково респонденти інтерпретують їх? Чи означає запитання для респондентів те ж саме, що й для дослідників? Це лише частина проблем, над якими роздумує в цьому розділі Дж. Ф. Бішоп. Переклад з англійської здійснив кандидат психологічних наук Дмитро Позняк.
format Article
author Бішоп, Дж.Ф.
author_facet Бішоп, Дж.Ф.
author_sort Бішоп, Дж.Ф.
title Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях
title_short Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях
title_full Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях
title_fullStr Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях
title_full_unstemmed Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях
title_sort ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях
publisher Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України
publishDate 2007
topic_facet Проблеми методології
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/9693
citation_txt Ілюзія громадської думки: факт і артефакт в американських опитуваннях / Д.Ф. Бішоп // Політичний менеджмент — 2007. — № 5. — С. 3-12. — укp.
work_keys_str_mv AT bíšopdžf ílûzíâgromadsʹkoídumkifaktíartefaktvamerikansʹkihopituvannâh
first_indexed 2023-10-18T16:42:53Z
last_indexed 2023-10-18T16:42:53Z
_version_ 1796139694892777472