Нефтегазоносность Усть-Тымской мегавпадины

Виконано оцінку перспектив нафтогазоносності верхньоюрсько-крейдяних і палеозойськонижньо-средньоюрських відкладів Усть-Тимської мегазападини і структур її обрамлення на основі палеотемпературного моделювання, картування осередків генерації і відносної щільності початкових геологічних ресурсів бажен...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Інститут геофізики ім. С.I. Субботіна НАН України
Дата:2013
Автор: Лобова, Г.А.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут геофізики ім. С.I. Субботіна НАН України 2013
Назва видання:Геофизический журнал
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/98856
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Нефтегазоносность Усть-Тымской мегавпадины / Г.А. Лобова // Геофизический журнал. — 2013. — Т. 35, № 4. — С. 28-39. — Бібліогр.: 11 назв. — рос.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Виконано оцінку перспектив нафтогазоносності верхньоюрсько-крейдяних і палеозойськонижньо-средньоюрських відкладів Усть-Тимської мегазападини і структур її обрамлення на основі палеотемпературного моделювання, картування осередків генерації і відносної щільності початкових геологічних ресурсів баженовських і тогурських нафт. Моделювання полягає у розв’язанні прямих і обернених задач геотермії в умовах седиментації. Запропоновано першочергові об’єкти для постановки геологорозвідувальних робіт на території досліджень. За тенденцією просторового розподілу ресурсів Усть-Тимської мегазападини сформульовано стратегію вивчення і освоєння Правобережжя Обі Томської області: пріоритетними визначено нижньоюрські і палеозойські відклади на землях поширення тогурської світи.