Функция Грина - Самойленко и существование интегральных множеств линейных расширений неавтономных уравнений
Для системи диференціальних рівнянь побудована інтегральна інваріантна множина з використаннням функції Гріна-Самойленка. Досліджується питання асимптотичної стійкості цієї множини....
Збережено в:
| Дата: | 1994 |
|---|---|
| Автори: | , |
| Формат: | Стаття |
| Мова: | Russian |
| Опубліковано: |
Інститут математики НАН України
1994
|
| Назва видання: | Український математичний журнал |
| Теми: | |
| Онлайн доступ: | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/156726 |
| Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
| Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
| Цитувати: | Функция Грина - Самойленко и существование интегральных множеств линейных расширений неавтономных уравнений / Ф.А. Асроров, Н.А. Перестюк // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 8. — С. 1067–1071. — Бібліогр.: 2 назв. — рос. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineБудьте першим, хто залишить коментар!