О сильно инертных подалгебрах бесконечномерной алгебры Ли
Вивчаються нескінченновимірні алгебри Лі L над довільним полем, які містять підалгебру A з властивістю dim(A+[A,L])/A<∞. Доведено, що у випадку локальної скінченносгі алгебри L підалгебра A міститься в деякому ідеалі I алгебри Лі L такому, що dimI/A<∞. Показано, що умова локальної скінченносгі...
Saved in:
| Date: | 2002 |
|---|---|
| Main Author: | |
| Format: | Article |
| Language: | Russian |
| Published: |
Інститут математики НАН України
2002
|
| Series: | Український математичний журнал |
| Subjects: | |
| Online Access: | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/164354 |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
| Cite this: | О сильно инертных подалгебрах бесконечномерной алгебры Ли / А.П. Петравчук // Український математичний журнал. — 2002. — Т. 54, № 7. — С. 1025–1028. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. |