Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона
Saved in:
| Date: | 2001 |
|---|---|
| Main Authors: | , |
| Format: | Article |
| Language: | Ukrainian |
| Published: |
Інститут математики НАН України
2001
|
| Series: | Український математичний журнал |
| Subjects: | |
| Online Access: | https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/172258 |
| Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
| Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
| Cite this: | Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона / Т.М. Сало, О.Б. Скасків // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 6. — С. 830-839. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine| id |
nasplib_isofts_kiev_ua-123456789-172258 |
|---|---|
| record_format |
dspace |
| fulltext |
|
| spelling |
nasplib_isofts_kiev_ua-123456789-1722582025-02-23T19:27:40Z Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона Entire Dirichlet Series of Rapid Growth and New Estimates for the Measure of Exceptional Sets in Theorems of the Wiman–Valiron Type Сало, Т.М. Скасків, О.Б. Статті 2001 Article Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона / Т.М. Сало, О.Б. Скасків // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 6. — С. 830-839. — укр. 1027-3190 https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/172258 517.576 uk Український математичний журнал application/pdf Інститут математики НАН України |
| institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
| collection |
DSpace DC |
| language |
Ukrainian |
| topic |
Статті Статті |
| spellingShingle |
Статті Статті Сало, Т.М. Скасків, О.Б. Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона Український математичний журнал |
| format |
Article |
| author |
Сало, Т.М. Скасків, О.Б. |
| author_facet |
Сало, Т.М. Скасків, О.Б. |
| author_sort |
Сало, Т.М. |
| title |
Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона |
| title_short |
Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона |
| title_full |
Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона |
| title_fullStr |
Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона |
| title_full_unstemmed |
Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона |
| title_sort |
цілі ряди діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу вімана-валірона |
| publisher |
Інститут математики НАН України |
| publishDate |
2001 |
| topic_facet |
Статті |
| url |
https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/172258 |
| citation_txt |
Цілі ряди Діріхле швидкого зростання і нові оцінки міри виняткових множин в теоремах типу Вімана-Валірона / Т.М. Сало, О.Б. Скасків // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 6. — С. 830-839. — укр. |
| series |
Український математичний журнал |
| work_keys_str_mv |
AT salotm cílírâdidíríhlešvidkogozrostannâínovíocínkimírivinâtkovihmnožinvteoremahtipuvímanavalírona AT skaskívob cílírâdidíríhlešvidkogozrostannâínovíocínkimírivinâtkovihmnožinvteoremahtipuvímanavalírona AT salotm entiredirichletseriesofrapidgrowthandnewestimatesforthemeasureofexceptionalsetsintheoremsofthewimanvalirontype AT skaskívob entiredirichletseriesofrapidgrowthandnewestimatesforthemeasureofexceptionalsetsintheoremsofthewimanvalirontype |
| first_indexed |
2025-11-24T16:10:07Z |
| last_indexed |
2025-11-24T16:10:07Z |
| _version_ |
1849688700865216512 |