Об оптимизации „интервальных и точечных" квадратурных формул для классов монотонных функций

Розглянуто задачу оптимізації „інтервальних" квадратурних формул (у різних постановках) на класі монотонних функцій, визначених на відрізку, а також задачу оптимізації кубатуриих формул, що мають фіксовані вузли, на класах функцій, визначених на d-вимірному кубі, d=2,З,..., і монотонно неспадпи...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:2001
Main Author: Бородачев, С.В.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2001
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:https://nasplib.isofts.kiev.ua/handle/123456789/172260
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Об оптимизации „интервальных и точечных" квадратурных формул для классов монотонных функций / С.В. Бородачев // Український математичний журнал. — 2001. — Т. 53, № 6. — С. 847-954. — Бібліогр.: 11 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Similar Items