Дослідження комбінаційних характеристик вітчизняних радіонепрозорих тканин М1, М2 та М3

Проведено дослідження вітчизняних радіонепрозорих тканин М1, М2 та М3 на визначення сумарного коефіцієнта екранування при різних комбінаціях їхнього застосування. Виміри проведено як при горизонтальному, так і при вертикальному розташуванні волокон. У дослідженнях використано установку, в якій перед...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2015
Автори: Яремчук, Ю.Є., Катаєв, В.С., Сінюгін, В.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут проблем реєстрації інформації НАН України 2015
Назва видання:Реєстрація, зберігання і обробка даних
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/131576
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Дослідження комбінаційних характеристик вітчизняних радіонепрозорих тканин М1, М2 та М3 / Ю.Є. Яремчук, В.С. Катаєв, В.В. Сінюгін // Реєстрація, зберігання і обробка даних. — 2015. — Т. 17, № 3. — С. 56-64. — Бібліогр.: 12 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Проведено дослідження вітчизняних радіонепрозорих тканин М1, М2 та М3 на визначення сумарного коефіцієнта екранування при різних комбінаціях їхнього застосування. Виміри проведено як при горизонтальному, так і при вертикальному розташуванні волокон. У дослідженнях використано установку, в якій передавальна антена знаходилася всередині діелектричного корпусу, що обгортався по черзі тканинами у різних комбінаціях: М1-М2, М2-М3 та М1-М3. Результати вимірювань показали, що комбінації тканин М1-М2 та М2-М3 мають подібні характеристики і більші коефіцієнти екранування, проте комбінація М1-М3 має більшу смугу екранування, хоча і з меншим коефіцієнтом екранування.