Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями
Доведена теорема існування та єдиності сильного розв’язку стохастичного диференціально-функціонального рівняння з зовнішніми випадковими збуреннями класичним методом стислих відображень....
Gespeichert in:
Datum: | 2016 |
---|---|
Hauptverfasser: | , |
Format: | Artikel |
Sprache: | Ukrainian |
Veröffentlicht: |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
2016
|
Schriftenreihe: | Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
Online Zugang: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133902 |
Tags: |
Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Zitieren: | Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями / В.К. Ясинський, Н.П. Донець // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2016. — Вип. 13. — С. 200-212. — Бібліогр.: 15 назв. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraineid |
irk-123456789-133902 |
---|---|
record_format |
dspace |
spelling |
irk-123456789-1339022018-06-09T03:05:08Z Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями Ясинський, В.К. Донець, Н.П. Доведена теорема існування та єдиності сильного розв’язку стохастичного диференціально-функціонального рівняння з зовнішніми випадковими збуреннями класичним методом стислих відображень. It has been proved the existence and uniqueness theorem almost certainly for strong solution of stochastic functional differentional equation with eхternal random perturbations by classic method of contraction mappings. 2016 Article Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями / В.К. Ясинський, Н.П. Донець // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2016. — Вип. 13. — С. 200-212. — Бібліогр.: 15 назв. — укр. 2308-5878 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133902 519.19; 519.929 uk Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
collection |
DSpace DC |
language |
Ukrainian |
description |
Доведена теорема існування та єдиності сильного розв’язку стохастичного диференціально-функціонального рівняння з зовнішніми випадковими збуреннями класичним методом стислих відображень. |
format |
Article |
author |
Ясинський, В.К. Донець, Н.П. |
spellingShingle |
Ясинський, В.К. Донець, Н.П. Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
author_facet |
Ясинський, В.К. Донець, Н.П. |
author_sort |
Ясинський, В.К. |
title |
Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями |
title_short |
Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями |
title_full |
Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями |
title_fullStr |
Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями |
title_full_unstemmed |
Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями |
title_sort |
існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями |
publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
publishDate |
2016 |
url |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133902 |
citation_txt |
Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями / В.К. Ясинський, Н.П. Донець // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2016. — Вип. 13. — С. 200-212. — Бібліогр.: 15 назв. — укр. |
series |
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
work_keys_str_mv |
AT âsinsʹkijvk ísnuvannâmajženapevnosilʹnogorozvâzkunelíníjnogostohastičnogodiferencíalʹnofunkcíonalʹnogorívnânnâzvipadkovimizburennâmi AT donecʹnp ísnuvannâmajženapevnosilʹnogorozvâzkunelíníjnogostohastičnogodiferencíalʹnofunkcíonalʹnogorívnânnâzvipadkovimizburennâmi |
first_indexed |
2023-10-18T21:06:54Z |
last_indexed |
2023-10-18T21:06:54Z |
_version_ |
1796151961560547328 |