Оценка разности между последовательными простыми числами

Доказано, что для достаточно больших простых чисел р справедливо неравенство $\sqrt{p_{n+1}} - \sqrt{p_{n}}.

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Інститут математики НАН України
Дата:1986
Автор: Беньяминов, Б.Б.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут математики НАН України 1986
Назва видання:Український математичний журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/154793
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Оценка разности между последовательными простыми числами / Б.Б. Беньяминов // Український математичний журнал. — 1986. — Т. 38, № 3. — С. 371–373. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine