Об ограниченности решений и асимптотических свойствах некоюрых систем дифференциальных уравнений

Одержано умови обмеженості розв'язків та їх асимптотичних властивостей для деяких систем диференціальних рівнянь.

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:1994
Автор: Городецкий, В.Г.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут математики НАН України 1994
Назва видання:Український математичний журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/155980
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Об ограниченности решений и асимптотических свойствах некоюрых систем дифференциальных уравнений / В.Г. Городецкий // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 7. — С. 944–946. — Бібліогр.: 3 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine