Полиномиальное приближение решений дифференциально-операторных уравнений высших порядков
Розглядається задача Коші для диференціально-операторних рівнянь вищих порядків у банаховому просторі; побудовані поліноміальнінаближенння розв'язків.
Gespeichert in:
Datum: | 1994 |
---|---|
1. Verfasser: | |
Format: | Artikel |
Sprache: | Russian |
Veröffentlicht: |
Інститут математики НАН України
1994
|
Schriftenreihe: | Український математичний журнал |
Schlagworte: | |
Online Zugang: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/155982 |
Tags: |
Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Zitieren: | Полиномиальное приближение решений дифференциально-операторных уравнений высших порядков / Г.Д. Оруджев // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 7. — С. 952–955. — Бібліогр.: 7 назв. — рос. |