Полиномиальное приближение решений дифференциально-операторных уравнений высших порядков

Розглядається задача Коші для диференціально-операторних рівнянь вищих порядків у банаховому просторі; побудовані поліноміальнінаближенння розв'язків.

Saved in:
Bibliographic Details
Date:1994
Main Author: Оруджев, Г.Д.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 1994
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/155982
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Полиномиальное приближение решений дифференциально-операторных уравнений высших порядков / Г.Д. Оруджев // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 7. — С. 952–955. — Бібліогр.: 7 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Similar Items