О структуре множества неблуждающих точек пары сцепленных квадратичных отображений

У площині параметрів вказані значения, при яких еидоморфізми площини, які побудовані зчепленням двох однакових одиовимірних унімодальних квадратичних відображень, мають поглинаючу область, де є атрактор та нетривіальна інваріантна підмиожииа множини неблукаючих точок....

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:1999
1. Verfasser: Добрынский, В.А.
Format: Artikel
Sprache:Russian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 1999
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157966
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:О структуре множества неблуждающих точек пары сцепленных квадратичных отображений / В.А. Добрынский // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 12. — С. 1704–1709. — Бібліогр.: 11 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine