Сингулярные локально-скалярные представления колчанов в гильбертовых пространствах и разделяющие функции

Розглядагаться локально-скалярні зображення розширених графів Дипкіна у гільбертових просторах. Встаповлено зв'язок цих зображень iз функцією ρ( n ) = 1 + ( n − 1 ) / ( n + 1 ) та побудовано сім'ю відокремлюючих числових функцій, які узагальнюють функцию ρ та відіграють аналогічну роль для...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2004
Автори: Редчук, И.К., Ройтер, А.В.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут математики НАН України 2004
Назва видання:Український математичний журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163776
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Сингулярные локально-скалярные представления колчанов в гильбертовых пространствах и разделяющие функции / И.К. Редчук, А.В. Ройтер // Український математичний журнал. — 2004. — Т. 56, № 6. — С. 796–809. — Бібліогр.: 12 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine