Сходимость почти всюду и (o)-сходимость в кольцах измеримых операторов, присоединенных к конечной алгебре фон Неймана

Вивчається зв'язок між (o)-збіжністю і збіжністю майже скрізь в ермітовій частині кільця необмежених вимірних операторів, приєднаних до скінченної алгебри фон Неймана. Зокрема, доведено теорему про те, що (o)-збіжність і збіжність майже скрізь еквівалентні тоді і тільки тоді, коли алгебра фон Н...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2003
Автори: Муратов, M.A., Чилин, В.И.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут математики НАН України 2003
Назва видання:Український математичний журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164069
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Сходимость почти всюду и (o)-сходимость в кольцах измеримых операторов, присоединенных к конечной алгебре фон Неймана / M.A. Муратов, В.И. Чилин // Український математичний журнал. — 2003. — Т. 55, № 9. — С. 1196–1205. — Бібліогр.: 18 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine