Об ограниченности рекуррентной последовательности в банаховом пространстве
Збережено в:
Дата: | 2003 |
---|---|
Автори: | , , |
Формат: | Стаття |
Мова: | Russian |
Опубліковано: |
Інститут математики НАН України
2003
|
Назва видання: | Український математичний журнал |
Теми: | |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164107 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Об ограниченности рекуррентной последовательности в банаховом пространстве / А.М. Гомилко, М.Ф. Городний, О.А. Лагода // Український математичний журнал. — 2003. — Т. 55, № 10. — С. 1410–1418. — Бібліогр.: 7 назв. — рос. |