О показателях элементов нормального базиса идеала алгебраических функций на трехлистной римановой поверхности

На трилистій рімановій поверхні R роду ρ, заданій незвідним алгебраїчним рівнянням, побудовані нормальні базиси (н. б.) ідеалу алгебраїчних функцій, кратних деяким цілим дивізорам. Методика побудови таких н. б. розроблена в [1]. Одержані формули для показників елементів побудованих базисів приводять...

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:1995
1. Verfasser: Колмакова, Л.Н.
Format: Artikel
Sprache:Russian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 1995
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164232
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:О показателях элементов нормального базиса идеала алгебраических функций на трехлистной римановой поверхности / Л.Н. Колмакова // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 8. — С. 1029–1037. — Бібліогр.: 4 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine