Исследования по теории приближений и геометрической теории функций в Институте математики АН УССР за 50 лет

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Інститут математики НАН України
Дата:1984
Автор: Дзядик, В.К.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Інститут математики НАН України 1984
Назва видання:Український математичний журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164402
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Исследования по теории приближений и геометрической теории функций в Институте математики АН УССР за 50 лет / В.К. Дзядик // Український математичний журнал. — 1984. — Т. 36, № 5. — С. 567 – 571. назв. — рос.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine