Наилучшие приближения периодических функций в обобщенных пространствах Лебега
В узагальнених просторах Лебега зi змiнним показником знайдено порядки найкращих наближень на класах (ψ,β)- диференцiйовних 2π-перiодичних функцiй, отримано аналог вiдомої нерiвностi Бернштейна для (ψ,β)-похiдної, за допомогою якого доведено оберненi теореми теорiї наближення функцiй на зазначених к...
Saved in:
Date: | 2012 |
---|---|
Main Author: | |
Format: | Article |
Language: | Russian |
Published: |
Український математичний журнал
2012
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164521 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Наилучшие приближения периодических функций в обобщенных пространствах Лебега / С.О. Чайченко // Український математичний журнал. — 2012. — Т. 64, № 9. — С. 1249-1265. — Бібліогр.: 24 назв. — рос. |