До питання про розв’язність матричного алгебраїчного рівняння Ріккаті

Одержано деякі умови розв’язності матричного алгебраїчного рівняння Ріккаїі.

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:1994
Автор: Прокіп, В.М.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут математики НАН України 1994
Назва видання:Український математичний журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164818
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:До питання про розв’язність матричного алгебраїчного рівняння Ріккаті / В.М. Прокіп // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 11. — С. 1591–1593. — Бібліогр.: 6 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine