Теорема об ужах для слабых декартовых систем

Встановлено, що теорема Карліна про вужі справедлива без зміни формулювання для многочленів за будь-якою слабкою декартовою системою неперервних функцій на компакті, а у частині існування — для довільних слабких чебишовських систем....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:1995
Main Author: Давыдов, О.В.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 1995
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164903
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Теорема об ужах для слабых декартовых систем / О.В. Давыдов // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 3. — С. 315–321. — Бібліогр.: 9 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine