Топологічна еквівалентність функцій на орієнтованих поверхнях
Розглядаються Функції на замкнених орiєнтованих поверхнях роду g≥1, які окрім локальних максимумів і мінімумів мають лише одну критичну точку типу сідла. Досліджено питання про реалізацію таких функцій на поверхнях та побудовано інваріант, що їх розрізняє. Для поверхонь роду g=(n−1)/2, де n — просте...
Saved in:
Date: | 2006 |
---|---|
Main Author: | |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2006
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164963 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Топологічна еквівалентність функцій на орієнтованих поверхнях / О.А. Кадубовський // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 3. — С. 343–351. — Бібліогр.: 9 назв. — укр. |