Асимптотика некоторых классов решений обыкновенных дифференциальных уравнений n -го порядка с правильно меняющимися нелинейностями

Встановлено умови iснування та асимптотичнi при t↑ω(ω≤+∞) зображення одного класу монотонних розв’язкiв диференцiального рiвняння n-го порядку, що мiстить у правiй частинi суму доданкiв iз правильно змiнними нелiнiйностями....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:2013
Main Authors: Евтухов, В.М., Клопот, А.М.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2013
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165340
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Асимптотика некоторых классов решений обыкновенных дифференциальных уравнений n -го порядка с правильно меняющимися нелинейностями / В.М. Евтухов, А.М. Клопот // Український математичний журнал. — 2013. — Т. 65, № 3. — С. 354-380. — Бібліогр.: 20 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine