О некоторых системах нелинейных интегральных уравнений типа Гаммерштейна на полуоси

Доведено існування однопараметричної сім'ї розв'язків системи нелінійних інтегральних рівнянь типу Гаммерштейна на додатній півосі та досліджено асимптотичну поведінку отриманих розв'язків на нескінченності....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:2010
Main Author: Хачатрян, Х.А.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2010
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165962
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:О некоторых системах нелинейных интегральных уравнений типа Гаммерштейна на полуоси / Х.А. Хачатрян // Український математичний журнал. — 2010. — Т. 62, № 4. — С. 552–566. — Бібліогр.: 17 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine