Условия регулярности общей дифференциальной граничной задачи для неправильно эллиптических уравнений

У плоскій обмеженій області з гладкою межею розглядаються проблеми фредгольмовості і коректності загальної диференціальної граничної задачі для загального неправильно еліптичного рівняння....

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2010
1. Verfasser: Бурский, В.П.
Format: Artikel
Sprache:Russian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 2010
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/166160
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Условия регулярности общей дифференциальной граничной задачи для неправильно эллиптических уравнений / В.П. Бурский // Український математичний журнал. — 2010. — Т. 62, № 6. — С. 754–761. — Бібліогр.: 7 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine