Молекулярний аналіз тонких плівок різної природи на основі спектроскопії поверхневих плазмонів

Досліджено процеси формування та структуру тонких плівок халькогенідного склоподібного напівпровідника As₂S₃, полімеру поліаніліну (ПАНІ) та білка фібриногену (ФБ) на поверхні плівок благородних металів (Ag, Au) з використанням методики призмового збудження поверхневого плазмонного резонансу (ППР) у...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Інститут проблем реєстрації інформації НАН України
Дата:2018
Автори: Костюкевич, С.О., Христосенко, Р.В., Костюкевич, К.В., Коптюх, А.А., Суровцева, О.Р., Крючин, А.А.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут проблем реєстрації інформації НАН України 2018
Назва видання:Реєстрація, зберігання і обробка даних
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/169067
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Молекулярний аналіз тонких плівок різної природи на основі спектроскопії поверхневих плазмонів / С.О. Костюкевич, Р.В. Христосенко, К.В. Костюкевич, А.А. Коптюх, О.Р. Суровцева, А.А. Крючин // Реєстрація, зберігання і обробка даних. — 2018. — Т. 20, № 4. — С. 3–20. — Бібліогр.: 58 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Досліджено процеси формування та структуру тонких плівок халькогенідного склоподібного напівпровідника As₂S₃, полімеру поліаніліну (ПАНІ) та білка фібриногену (ФБ) на поверхні плівок благородних металів (Ag, Au) з використанням методики призмового збудження поверхневого плазмонного резонансу (ППР) у поєднанні з атомно-силовою мікроскопією. Оптичні параметри шарів As₂S₃ та ПАНІ визначено при підганянні експериментальних і розрахованих резонансних кривих ППР методом мінімізації цільової функції. Властивості плівок ФБ, що отримані з розчину білка у фосфатному буфері при різних концентраціях (9,3–300 muг/мл), вивчено на основі аналізу кінетичних ППР-кривих адсорбції ФБ і його DD- і E-фрагментів з наступним зондуванням моноклональними антитілами.