Знаходження загального розв'язку тривимірних рівнянь Ляме теорії пружності
Зiнтегровано рiвняння Ляме, знайдено новi розв’язки тривимiрної теорiї пружностi, якi подано через гармонiчнi функцiї. Доведено, що iснують тiльки три незалежнi функцiї у поданнi розв’язку. Загальний розв’язок рiвнянь Ляме у криволiнiйнiй ортогональнiй системi координат виражено через три гармонiчн...
Saved in:
Date: | 2006 |
---|---|
Main Author: | Ревенко, В.П. |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2006
|
Series: | Нелінійні коливання |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/178068 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Знаходження загального розв'язку тривимірних рівнянь Ляме теорії пружності / В.П. Ревенко // Нелінійні коливання. — 2006. — Т. 9, № 1. — С. 109-116. — Бібліогр.: 12 назв. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineSimilar Items
-
Подання загального розв'язку рівнянь теорії пружності у сферичній та еліптичній системах координат
by: Ревенко, В.П.
Published: (2010) -
Побудова загального розв'язку виродженої лінійної системи диференціальних рівнянь з іррегулярною особливою точкою
by: Яковець, В.П., et al.
Published: (2002) -
Знаходження періодичного розв’язку рівняння Матьє із запізненням
by: Bokhonov, Yuriy Ye.
Published: (2019) -
Асимптотика загального розв’язку лінійної сингулярно збуреної системи диференціальних рівнянь вищого порядку з виродженнями
by: Пафик, С.П.
Published: (2018) -
Про структуру загального розв'язку та умови розв'язності задачі Коші для вироджених лінійних систем диференціальних рівнянь вищих порядків
by: Пафик, С.П., et al.
Published: (2013)