Про асимптотичне інтегрування лінійної системи диференціальних рівнянь з малим параметром при частині змінних

С помощью матрицы преобразования система дифференциальных уравнений с малым параметром при части производных с точкой поворота сводится к интегрируемой системе уравнений и изучаются свойства преобразующей матрицы....

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2009
Hauptverfasser: Самойленко, А.М., Ключник, І.Г.
Format: Artikel
Sprache:Ukrainian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 2009
Schriftenreihe:Нелінійні коливання
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/178402
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Про асимптотичне інтегрування лінійної системи диференціальних рівнянь з малим параметром при частині змінних / А.М. Самойленко, І.Г. Ключник // Нелінійні коливання. — 2009. — Т. 12, № 2. — С. 208-234. — Бібліогр.: 15 назв. — укр.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine