Суперекспоненціальна швидкість збіжності методу перетворення Келі для абстрактного диференціального рівняння

Розглянуто крайову задачу для абстрактного диференціального рівняння 2-го порядку з операторним коефіцієнтом у гільбертовому просторі. За допомогою перетворення Келі операторного коефіцієнта A та поліномів типу Майкснера від аргументу x розв'язок задачі зображено у вигляді ряду. За наближений р...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2020
Автор: Майко, Н.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України 2020
Назва видання:Кибернетика и системный анализ
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/190389
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Суперекспоненціальна швидкість збіжності методу перетворення Келі для абстрактного диференціального рівняння / Н.В. Майко // Кибернетика и системный анализ. — 2020. — Т. 56, № 3. — С. 171–183. — Бібліогр.: 14 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine