Обобщенные неравенства Чебышева и их применение в математической теории надежности
Розглянуто задачу, результатом розв’язання якої є узагальнені нерівності Чебишова. Наведено приклади з математичної теорії надійності. Міститься короткий огляд загальних результатів і результатів, отриманих автором. Сформульовано нову проблему для подальших досліджень у даному напрямку....
Gespeichert in:
Datum: | 2010 |
---|---|
1. Verfasser: | |
Format: | Artikel |
Sprache: | Russian |
Veröffentlicht: |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
2010
|
Schriftenreihe: | Кибернетика и системный анализ |
Schlagworte: | |
Online Zugang: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/45203 |
Tags: |
Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Zitieren: | Обобщенные неравенства Чебышева и их применение в математической теории надежности / Л.С. Стойкова // Кибернетика и системный анализ. — 2010. — № 3. — С. 139-143. — Бібліогр.: 18 назв. — рос. |