Що можна зробити з отриманими результатами пошуку
Можливо серед отриманих результатів, знайдуться такі ресурси, наприклад, статті, що представляють для Вас особливий інтерес. Їх можна Додати у Вибране або Зберегти (кнопка внизу списку, що відмічена зіркою) у списку Вибране або у іншому списку. Також цю вибірку можна відправити колегам на електронну скриньку, надрукувати або експортувати в інші бібліографічні формати (рис. 36).
Рис. 36. Функціі роботи з результатом пошукового запиту
Рис. 37. Функція Зберегти відмічене
Рис. 38. Функція Зберегти відмічене
Примітка. Список з назвою Вибране створюється автоматично.
Рис. 39. Результат функції Зберегти відмічене у список Вибране
На рис. 37 і 38 продемонстрована робота функції Зберегти, тобто яким чином можна створювати свої колекції або списки ресурсів. Ресурс можна зберегти як у вже існуючій колекції, які можна вибрати зі списку, що випадає, так і створити нову колекцію, клацнувши на посиланні або створити новий список. Також надається можливість Додати теги до вибраної статті.
Вибрані ресурси (тут статті) з’являться у списку збережених ресурсів Вибране або у іншому списку Вашого облікового запису (рис. 39). В разі потреби переглянути всі збережені ресурси користувача, з різних списків, на вкладинці Ваш обліковий запис вибираємо Збережені ресурси і отримаємо результат, що показаний на рис. 40.
Рис. 40. Список Збережені ресурси
Як вже було сказано вище, крім списку ресурсів Вибране можна створити списки з іншими назвами. Ось, тут (рис. 41), наприклад, показано, як створюється список з назвою Полісся, з вказівкою виду доступу Публічний чи Приватний.
Рис. 41. Створення нового списку ресурсів з назвою Полісся
Без коментарів